Polecamy

12 kuracji przeciwstarzeniowych, które naprawdę działają

Co jest lepsze: QLED czy OLED?

Zdrowie i uroda

Jak długo marihuana utrzymuje się w organizmie?

Teoretycznie w coraz większej ilości miejsc używanie konopi indyjskich jest legalne, jednak na przykład w Stanach Zjednoczonych wiele osób przed podjęciem pracy jest zmuszonych przejść testy na obecność THC w organizmie. Co ciekawe testom bywają poddawani nawet ludzie żyjący w stanach, w których sięganie po marihuanę jest legalne. Jak długo THC może utrzymywać się w organizmie i czy istnieją sposoby na szybszą detoksykację? 

Jak długo marihuana utrzymuje się w moczu? 

Marihuana może utrzymywać się w moczu od 3 do 30 dni. Zależy to przede wszystkim od ilości i częstotliwości używania konopi. Wpływ na to mają również płeć oraz tusza osoby przyjmującej marihuanę. Aktywność fizyczna może pomóc w przyspieszeniu metabolizmu, a tym samym skrócić czas, w którym THC będzie mogło być wykryte w organizmie.   

Jak długo marihuana pozostaje we włosach? 

Testy sprawdzające obecność THC we włosach są bardzo czułe i pozwalają na wykrycie THC nawet blisko 90 dni po sięgnięciu po używkę. Nie ma jednak informacji dotyczących tego jak długo trwa proces usuwania THC z włosów, jest to bowiem uzależnione od tego jak często sięga się po konopie indyjskie, a także od ich ilości. Co ciekawe, testy na obecność THC we włosach nie zawsze są wiarygodne. Zdarza się, że umożliwiają uzyskanie wyniku fałszywie dodatniego, może się tak stać na przykład w przypadku osoby przebywającej w jednym pomieszczeniu z osobą palącą marihuanę.  

Jak długo marihuana pozostaje w organizmie? 

To zależy, u niedoświadczonych użytkowników THC jest wykrywalne przez zaledwie 3 dni. W przypadku osób sięgających po marihuanę 3-4 razy w tygodniu, jej obecność można stwierdzić przez około 7 dni. U ludzi codziennie używających marihuany pozostaje ona w organizmie przez 30 dni, choć zdarzają się przypadki, że THC zostaje wykryte nawet po 90 dniach. Długość wykrywania jest uzależniona również od wykorzystanych testów. W moczu THC można wykryć przez 3-30 dni, w ślinie przez 3 doby, we krwi przez 14 dni. Najdłużej jest ono wykrywalne we włosach, aż przez 90 dni.

Daby – jak długo pozostają w organizmie? 

Daby, czyli koncentraty z marihuany, podobnie jak suche zioła, w organizmie mogą utrzymać się od 3 do 30 dni. Rozróżnia się wiele rodzajów koncentratów, jednakże każdy z nich może zostać wykryty przed podobny okres jak marihuana w najpopularniejszej formie.  

Jak szybko oczyścić się z THC? 

Wielu osobom zależy na tym, aby możliwie najszybciej oczyścić organizm z THC. Na szczęście istnieje sporo sposobów, aby przyspieszyć proces pozbywania się go. Jednym z nich są zestawy detoksykacyjne, dzięki którym można pozbyć się THC w 7-14 dni. W skład takich zestawów wchodzą naturalne zioła, dzięki którym możliwe jest wypłukanie toksyn z organizmu.  

Dostępne są także napoje, które sprawiają, że w ciągu kolejnych kilku godzin niemożliwe będzie wykrycie obecności THC w organizmie. Osoby chcące jak najszybciej oczyścić się z THC mogą sprawdzić, który zestaw umożliwiający detoksykację będzie dla nich najlepszy, można to zrobić na podstawie wagi oraz częstotliwości używania marihuany.

Więcej informacji na: http://konopiejko.pl/

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Likier – czym jest? Jakie są charakterystyczne...

Likier jest rodzajem gęstej i słodkiej wódki. To jednak względne określenie. W krajach...

Czym są feminizowane nasiona konopi?

Najbardziej poszukiwane feminizowane nasiona konopi to te, które zostały poddane feminizacji...

Uzależnienie od komputera - poważny problem...

Uzależnienie od Internetu i pośrednio od niego (siecioholizm) jest stosunkowo nowym zjawiskiem we...