Polecamy

Organizacja szuflad - czyli wszystko na swoim miejscu

Nagła utrata apetytu u dziecka - jak sobie z nią poradzić?

Dom i ogród

Papier toaletowy a montaż akcesoriów bidetowych. Co mają wspólnego?

Możesz rozpoznać bidety jako ten nieznany armaturę łazienkową, po której trzeba było raz poruszać się na wycieczce zagranicznej. Bidety są już popularne w toaletach na całym świecie, teraz trafiają również do amerykańskich gospodarstw domowych. Zwłaszcza w ostatnim miesiącu, gdy papier toaletowy staje się coraz trudniejszy do znalezienia, Google wyszukuje "bidety" w 80%. Te specjalne urządzenia hydrauliczne oferują rozwiązanie, wykorzystujące ukierunkowany strumień wody do czyszczenia pleców po wyjściu z toalety, zmniejszając potrzebę wycierania papierem toaletowym. W Stanach Zjednoczonych można teraz znaleźć deski sedesowe i spryskiwacze ręczne, które podłącza się do wodociągu w celu przekształcenia tradycyjnej toalety w bidet.

Bez konieczności używania papieru toaletowego, bidety mogą sprawić, że podróż do łazienki stanie się przyjemniejsza. "Wierzymy, że zmywanie wodą zapewnia o wiele wyższy poziom higieny, którego nie można uzyskać przy samoczyszczeniu" - mówi Daniel Lalley, dyrektor ds. komunikacji w firmie Brondell, będącej producentem bidetów.

Ale korzyści wykraczają poza higienę". Bidety ograniczają również zużycie papieru toaletowego, co jest korzystne dla portfela i środowiska". W przypadku podstawowego bidetu, do wyschnięcia po użyciu trzeba jeszcze zużyć niewielką ilość papieru toaletowego, ale inne zawierają funkcję suszarki na ciepłe powietrze, która eliminuje konieczność całkowitego wytarcia".

Bidety mają wiele różnych cech, ale kluczowa różnica polega na tym, że różnią się od siebie typami mechanicznymi i elektrycznymi. Zazwyczaj jest to tańsza opcja, mechaniczny bidet wykorzystuje ciśnienie wody do wytworzenia strumienia w temperaturze instalacji. Bidety elektryczne oferują bardziej indywidualne doświadczenia z dodatkowymi funkcjami, takimi jak natychmiastowe podgrzewanie wody, regulatory ciśnienia wody i podgrzewane siedzenia.

Jeśli jesteś gotowy zamienić swoje tradycyjne doświadczenie łazienkowe na alternatywę bez papieru toaletowego, sprawdź nasze wybory dla najlepszych opcji bidetu, łącznie z siedzeniami i przystawkami.

Załącznik do najlepszej oferty

Ta mechaniczna przystawka bidetowa, bestseller w The Home Depot, oferuje regulowane sterowanie, dzięki czemu można uzyskać odpowiednie ciśnienie i temperaturę wody. Podłącza się go do przewodów doprowadzających zimną i ciepłą wodę w domu, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania z elektryczności ani baterii. Zwijana dysza rozpylająca może być ustawiona pod trzema kątami dla wygody użytkownika. Kompatybilna ze wszystkimi toaletami dwuczęściowymi i kilkoma jednoczęściowymi mocowaniami, ta przystawka bidetowa zawiera wszystkie elementy potrzebne do instalacji DIY, która powinna trwać około 20 minut.

Najlepszy bidet przyjazny dla budżetu

Ten przystępny cenowo system bidetowy, nie wymagający zasilania elektrycznego ani baterii, oferuje prostą instalację i łatwe w obsłudze sterowanie. Podłącza się go bezpośrednio do wodociągu w Twoim domu, a jedno pokrętło z boku steruje ciśnieniem wody. Chociaż woda nie jest podgrzewana, kilku recenzentów twierdzi, że nie stanowi to problemu: "Zimna woda nie jest w żaden sposób niewygodna". Jeśli cokolwiek, to jest orzeźwiająca."

Best Luxury Bidet

Daj swojej łazience cały luksus spa z tym elektrycznym siedziskiem bidetowym. Możesz wybrać pomiędzy pięcioma regulatorami temperatury i ciśnienia do mycia przedniego i tylnego, w tym z opcją oscylującego lub pulsującego strumienia. Podgrzewane siedzisko, natychmiastowe podgrzewanie wody i suszarka na ciepłe powietrze zapewniają komfort, a dezodorant powietrza redukuje nieprzyjemne zapachy za pomocą filtra zjonizowanego węgla. Pilot zdalnego sterowania, który jest podświetlany do pracy w nocy, może być trzymany w ręku lub zamontowany na ścianie.

Najlepszy dodatek do bidetu metalowego

Za pomocą tego chromowanego bidetu można przekształcić prawie każdy rodzaj toalety (w tym jedno- i dwuczęściowe, okrągłe i wydłużone modele) w bidet. Proste pokrętło steruje ciśnieniem i temperaturą wody, a regulowana rurka natryskowa może być ustawiona w zależności od potrzeb do mycia z przodu lub z tyłu. Ten nieelektryczny bidet jest dostarczany tylko z przyłączami zimnej wody, ale można zainstalować opcjonalny zestaw ciepłej wody (nie dołączony do zestawu), aby dodać ciepłą wodę do mycia.

Najlepsze wielofunkcyjne fotele bidetowe

Ten elektryczny fotel bidetowy oferuje najwyższy komfort dzięki takim funkcjom jak podgrzewane siedzisko, suszarka na ciepłe powietrze, cykl prania z przodu i z tyłu oraz kontrola ciśnienia i temperatury wody. Zawiera zbiornik na podgrzaną wodę na żądanie, a hydrauliczne siedzisko i pokrywa pomagają ograniczyć kontakt z zarazkami. Ponadto, konfiguracja jest prosta: Jeden z recenzentów mówi, że instalacja trwała "poniżej 30 minut bez żadnego doświadczenia".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Ile kosztuje szyba do okna?

Pęknięta lub całkowicie rozbita szyba musi zostać wymieniona. Może to być spowodowane...

Montaż okien dachowych - cena i wykonanie krok...

Montażem okien dachowych zajmują się zazwyczaj dekarze, którzy wykonują również prace...

Jaka jest różnica między meblami biurowymi a...

Meble, których używasz do pracy muszą być wygodne i funkcjonalne. To wyłącznie od Ciebie...