Polecamy

Gazetka promocyjna Polomarket - sprawdź najnowsze oferty i kupuj...

Jak uzyskać dofinansowanie z UE na projekty związane z AI?

Zdrowie i uroda

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom seria Alpha

Poszukując wyciskarki wolnoobrotowej, warto zwrócić uwagę na produkty firmy Hurom, będącej jednym z wiodących marek tych urządzeń, obecnych na rynku już od dziesięcioleci. Doświadczenie i otwartość na potrzeby klientów sprawiły, że ich produkty są jednymi z najbardziej dopracowanych pod kątem funkcjonalności i designu.
Wprowadzona na rynek w 2017 r. seria wyciskarek wolnoobrotowych Alpha jest jedną z lepiej przetestowanych i doskonale sprawdzających się urządzeń tego typu skonstruowanych przez Hurom. Poniżej skupimy się na szczegółowym opisie funkcjonalności wyciskarek serii Alpha.

Wygląd

Firma, wprowadzając na rynek wyciskarkę modek Hurom H-AA Aplha postawiła na ceniony minimalizm. Dzięki temu stworzono urządzenie o prostej, zgrabnej i gładkiej obudowie silnika dostępnej w dwóch kolorach. Wyciskarka jest nie tylko znacznie mniejsza od poprzednich modeli firmy Hurom, ale także znacznie lżejsza, co jest jej niewątpliwą zaletą. Dzięki wprowadzonym zmianom, urządzenie jest idealne do niewielkich pomieszczeń.
Hurom stworzył również model HZ Alpha, przeznaczony dla osób szukających urządzeń o eleganckim wyglądzie i dużej wytrzymałości. Model ten skonstruowano przy wykorzystaniu obudowy ze stali nierdzewnej. Urządzenie jest dostępne w kolorze stali bądź bordowym, w związku z czym jest możliwe dopasowanie jej do każdego wystroju.

Szukasz oryginalnej wyciskarki Hurom H-AA Alpha w dobrej cenie ? Więcej na https://hurompolska.pl/produkty/hurom-h-aa/ >>

Obroty

Hurom zastosował taki sam moduł wyciskający we wszystkich odmianach serii Alpha. Zatem wałek ślimakowy urządzenia pracuje na obrotach równych 43 obr/min, co jest wskaźnikiem nieco wyższym od poprzednich modeli, jednak obroty koszyczka z silikonowymi szczotkami wynoszą zaledwie 17 obr/min. Co wskazane parametry oznaczają dla użytkownika? To, że tak wolne obroty koszyczka przy wskazanych obrotach ślimaka powodują zmniejszone spienianie się soku, a tym samym jego zmniejszony poziom natleniania, redukujący do minimum utratę składników odżywczych soku.

Wydajność

Dzięki zastosowanym w urządzeniu systemom, uzyskany sok jest gładki i klarowny. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w urządzeniach Huroma zewnętrznego regulatora wylotu odpadów. Jest on skonstruowany tak, że wylatująca pulpa dociskana jest specjalną, silikonową uszczelką powodującą maksymalne osuszanie pulpy nawet przy bardzo soczystych produktach. Jednocześnie regulator został wyposażony w trzy opcje regulacji. Pierwszą jest opcja zamknięta dla najbardziej soczystych produktów. Jednocześnie wyciskanie soków wyłącznie przy zastosowaniu tego systemu daje efekt gęstszego soku ze zwiększoną zawartością błonnika. Druga jest opcją półotwartą przewidzianą dla produktów z większa ilością pulpy, jak np. marchewki i ostatnia – otwarta, zaprojektowana do mycia wyciskarki po ściągnięciu misy z silnika.

Wykonanie

Seria Alpha, tak jak poprzednie modele Huroma, została wyposażona w bezszczotkowy silnik indukcyjny o mocy 150 W. Dodatkowo do produkcji wyciskarki zastosowano wyłącznie materiały najwyższej jakości na które składają się: tritan zastosowany przy wykonaniu misy i sita oraz ultem użyty przy produkcji wałka ślimakowego i sita.

Wyposażenie

Wyciskarka wolnoobrotowa Alpha spełnia wiele funkcji dzięki jej wyposażeniu. Poza standardowym sitem o grubych oczkach do robienia wszelkiego rodzaju koktajli, musów i gęstych soków, producent wyposażył urządzenie w przystawkę do sorbetów. Ten dodatek pozwala na przetworzenie zamrożonych owoców, a także orzechów i innych owoców i warzyw do przemielenia w całości. Nadto producent wyposażył urządzenie w squezeer do cytrusów.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Mezoterapia bezigłowa: Innowacyjne rozwiązanie...

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesna i mniej inwazyjna metoda pielęgnacji skóry, która zdobywa...

Likier – czym jest? Jakie są charakterystyczne...

Likier jest rodzajem gęstej i słodkiej wódki. To jednak względne określenie. W krajach...

Czym są feminizowane nasiona konopi?

Najbardziej poszukiwane feminizowane nasiona konopi to te, które zostały poddane feminizacji...