Polecamy

W którym miejscu należy umieścić klimatyzator?

10 porad do czyszczenia kuchni, które oszczędzają czas

Zdrowie i uroda

Najlepsze kuracje przeciwstarzeniowe w gabinecie dermatologa

Masz arsenał domowy pełen kremów wygładzających zmarszczki i używaj ich wiernie, ale może jesteś gotowy na dodatkową pomoc. Rozważ ten przewodnik po najlepszych zabiegach przeciwstarzeniowych w gabinecie dermatologa. Podzielimy się najlepszymi poprawkami, które Twój lekarz ma do zaoferowania, w tym szybkimi i łatwymi w użyciu peelingami, które zapewniają promienną skórę i najnowszymi usługami line-erasing.

Kiedy kremy i serum nie są cięte, może nadszedł czas, aby szukać profesjonalnej pomocy. Bez względu na to, czy jesteś początkującym dermatologiem, który chce się drapać, czy raczej złuszczać powierzchnię, czy też jesteś gotowy do zanurzenia się i spróbowania zastrzyku, dowiedz się, jak Twój dermatolog może szybko osiągnąć znaczące rezultaty przeciwstarzeniowe!

Zabiegi pielęgnacyjne na wczesne oznaki starzenia się skóry

Zaczynasz dostrzegać wczesne oznaki starzenia się. Twoja największa skarga: Gdzie mój blask?

Twój najlepszy zabieg: Lekki peeling chemiczny. Podczas tego 10-minutowego zabiegu dermatolog lub kosmetyk nakłada na skórę roztwór alfa-hydroksykwasu, np. kwasu glikolowego, który rozpuszcza martwe komórki skóry. Po jednej sesji Twoja skóra będzie wyglądać bardziej promiennie. Po serii tych peelingów możesz spodziewać się bardziej wyrównanego kolorytu skóry i bardziej napiętych porów.

Przeciętny koszt: Skórka chemiczna kosztuje $50-$200 za zabieg, w zależności od siły.

Kuracje pielęgnacyjne dla średnio zaawansowanych oznak starzenia się skóry

Drobne linie zaczynają pojawiać się z większą częstotliwością, a brązowe plamy wywołane przez słońce zaczynają się pojawiać na powierzchni.

Twoja najlepsza kuracja: Nieablacyjny, frakcyjny laser. Ten rodzaj lasera skierowany jest na skórę pod powierzchnią, stymulując nowy, kolagen tworzący skórę, bez uszkadzania górnej warstwy. Brak otwartych ran oznacza małe przestoje (zwykle dwa dni), ale oznacza również, że będziesz potrzebował serii trzech do pięciu zabiegów, aby zobaczyć wyniki. Zapytaj swojego dermatologa o Fraxel Restore Dual, który rozwiązuje problemy z liniami i pigmentacją na powierzchni skóry. Zastanawiasz się jak pozbyć się zmarszczek (lub martwisz się o kilka brzydkich linii - powiedz to między brwiami, po drugiej stronie czoła lub wokół oczu)? Zapytaj swojego lekarza o neurotoksyny do wstrzykiwań, takie jak Botox Cosmetic, Dysport lub Xeomin. Te zamrażarki mogą pomóc wygładzić zmarszczki na trzy do sześciu miesięcy.

Średni koszt: Pojedynczy nieablatywny, ułamkowe leczenie laserowe kosztuje 800 dolarów - 1800 dolarów.

Zabiegi pielęgnacyjne dla zaawansowanych oznak starzenia się skóry

Masz swój blask z powrotem i zmarszczki wyglądają na gładsze, ale być może z wiekiem doświadczasz niepochlebnej utraty objętości. Istnieje cienka linia pomiędzy zdefiniowanymi i zatopionymi kośćmi policzkowymi.

Twoja najlepsza kuracja: Objętościowe zastrzyki. Wypełniacze z kwasem hialuronowym (HA) są stosowane od kilku lat i zazwyczaj służą do spłycania zmarszczek przez sześć miesięcy do roku. Kiedy kwas hialuronowy jest wstrzykiwany głęboko w zagłębienia policzków, materiał ten wiąże wodę, nadając skórze policzków puszystość i uniesienie, które będzie trwało do dwóch lat. W zależności od potrzeb, możesz potrzebować od jednej do trzech strzykawek. Nie ma żadnego przestoju, poza małym zaczerwienieniem lub ewentualnymi siniakami w miejscu wstrzyknięcia.

Średni koszt: Wypełniacze skórne kosztują 700- 2200$, w zależności od rodzaju i ilości, jakiej potrzebujesz.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Mezoterapia bezigłowa: Innowacyjne rozwiązanie...

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesna i mniej inwazyjna metoda pielęgnacji skóry, która zdobywa...

Likier – czym jest? Jakie są charakterystyczne...

Likier jest rodzajem gęstej i słodkiej wódki. To jednak względne określenie. W krajach...

Czym są feminizowane nasiona konopi?

Najbardziej poszukiwane feminizowane nasiona konopi to te, które zostały poddane feminizacji...