Polecamy

Kwas hialuronowy 3%

Ile kosztuje szyba do okna?

Zdrowie i uroda

5 Sposobów na odnowienie szafy treningowej

Kanadyjskie marki odzieży aktywnej, które wydostaną Cię z Twojej szafy treningowej.

Czasami może się wydawać, że dla nas, redaktorów BH, jesteśmy w rekreacji sportowej bardziej niż jakikolwiek inny rodzaj odzieży w naszych szafach. Być może dlatego, że zawsze zdajemy się biegać od nowego studia fitness do nowego szału fitness, może po prostu dlatego, że są wygodne, a może po to, by wcielać się w nasze role. Badania z 2012 roku wykazały, że ubrania mogą wpływać na postawę i zachowanie - tak więc to, co nosimy, stajemy się w zasadzie. I upewnienie się, że nasza szafa treningowa odpowiada standardom tego, kim chcemy być - i jak chcemy występować na joga, baryłkę, spinco może być kluczowe dla naszych sukcesów zawodowych i kondycyjnych.

Zebraliśmy więc pięć najlepszych sposobów, aby zaktualizować Twoją odzież aktywną, co może pomóc Ci jeszcze lepiej radzić sobie w każdym szale treningowym, który Cię interesuje. Bonus: Wszystkie te kostiumy pochodzą z naszych kanadyjskich marek sportowych.

Ładna bluza do treningów baletowych

Ten zwany "Mchem", nazwany na cześć supermodelki, to fajna zszywka do garderoby. Można ją nosić na co dzień z dżinsami, ale nasz ulubiony sposób noszenia to luźno dopasowane figi na zajęcia baletowe. Pomaga nam to poczuć się jak baleriny, zwłaszcza gdy łączymy je z włosami w kok, podczas gdy luźne figi, które nosimy, ułatwiają podniesienie nóg do retiryki na udach i pośladkach.

Szerokie spodnie inspirowane gwiazdami popu "00".

Jednym z naszych absolutnie ulubionych treningów są treningi taneczne. Wzmacniają nasze tętno, nasze endorfiny, powodują, że się pocimy i zapominamy, że nawet trenujemy. Treningi z lat 90-tych i nijakich to nasze preferencje (pomyślmy o rutynie tanecznej z teledysku "Hit Me Baby One More Time"), więc uwielbiamy łączyć szerokie spodnie, jak ta para z Titiki, z biustonoszem do zabawy w naszą wewnętrzną Britney. (Dowiedzcie się dlaczego treningi taneczne są świetne dla każdego, kto nienawidzi treningu.)

Szykowny i sportowy topper wiosenny

Świetna kurtka może sprawić, że każdy będzie wyglądał bardziej stylowo - nawet treningowo. Ta ponadwymiarowa topperka od Michi, z cinched talii, idealnie pasuje do spodni jogi lub szortów rowerowych, tworząc szykowny zespół en-route. (Oto jak znaleźć idealna para legginsów.)

Szybkoschnące figi dla twojego głównego sezamu potowego

Gorąca joga, beczka z potem, HIIT-To kilka z tych zajęć, w których odkryliśmy, że mamy bardzo aktywne gruczoły potowe w każdym obszarze naszego ciała. Odkryliśmy również, że istnieje zapotrzebowanie na odzież aktywną, która ukrywa nasz pot - lub też odzież aktywną, która bardzo szybko wysusza nasz pot. Zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją Everlux firmy Lululemon, która zawiera oddychające, szybkoschnące tkaniny przeznaczone do superpocących się treningów.

Zrównoważony zestaw

Uwielbiamy nową kanadyjską markę jogaworu Free Flow Active z kilku powodów: Elementy są wygodne, mają ładne nadruki i wzory oraz są trwałe. Każdy element jest wykonany z Econyl, regenerowanego nylonu z odpadów oceanicznych. Co więcej, z każdym zakupem Ocean Mimic czyści 5 kg śmieci z plaż na całym świecie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Likier – czym jest? Jakie są charakterystyczne...

Likier jest rodzajem gęstej i słodkiej wódki. To jednak względne określenie. W krajach...

Czym są feminizowane nasiona konopi?

Najbardziej poszukiwane feminizowane nasiona konopi to te, które zostały poddane feminizacji...

Uzależnienie od komputera - poważny problem...

Uzależnienie od Internetu i pośrednio od niego (siecioholizm) jest stosunkowo nowym zjawiskiem we...