Polecamy

Produkcja elementów drewnianych w różnych gałęziach przemysłu

Lampy Retro z lat 70. Trend, który powraca

Zdrowie i uroda

5 Sposobów na odnowienie szafy treningowej

Kanadyjskie marki odzieży aktywnej, które wydostaną Cię z Twojej szafy treningowej.

Czasami może się wydawać, że dla nas, redaktorów BH, jesteśmy w rekreacji sportowej bardziej niż jakikolwiek inny rodzaj odzieży w naszych szafach. Być może dlatego, że zawsze zdajemy się biegać od nowego studia fitness do nowego szału fitness, może po prostu dlatego, że są wygodne, a może po to, by wcielać się w nasze role. Badania z 2012 roku wykazały, że ubrania mogą wpływać na postawę i zachowanie - tak więc to, co nosimy, stajemy się w zasadzie. I upewnienie się, że nasza szafa treningowa odpowiada standardom tego, kim chcemy być - i jak chcemy występować na joga, baryłkę, spinco może być kluczowe dla naszych sukcesów zawodowych i kondycyjnych.

Zebraliśmy więc pięć najlepszych sposobów, aby zaktualizować Twoją odzież aktywną, co może pomóc Ci jeszcze lepiej radzić sobie w każdym szale treningowym, który Cię interesuje. Bonus: Wszystkie te kostiumy pochodzą z naszych kanadyjskich marek sportowych.

Ładna bluza do treningów baletowych

Ten zwany "Mchem", nazwany na cześć supermodelki, to fajna zszywka do garderoby. Można ją nosić na co dzień z dżinsami, ale nasz ulubiony sposób noszenia to luźno dopasowane figi na zajęcia baletowe. Pomaga nam to poczuć się jak baleriny, zwłaszcza gdy łączymy je z włosami w kok, podczas gdy luźne figi, które nosimy, ułatwiają podniesienie nóg do retiryki na udach i pośladkach.

Szerokie spodnie inspirowane gwiazdami popu "00".

Jednym z naszych absolutnie ulubionych treningów są treningi taneczne. Wzmacniają nasze tętno, nasze endorfiny, powodują, że się pocimy i zapominamy, że nawet trenujemy. Treningi z lat 90-tych i nijakich to nasze preferencje (pomyślmy o rutynie tanecznej z teledysku "Hit Me Baby One More Time"), więc uwielbiamy łączyć szerokie spodnie, jak ta para z Titiki, z biustonoszem do zabawy w naszą wewnętrzną Britney. (Dowiedzcie się dlaczego treningi taneczne są świetne dla każdego, kto nienawidzi treningu.)

Szykowny i sportowy topper wiosenny

Świetna kurtka może sprawić, że każdy będzie wyglądał bardziej stylowo - nawet treningowo. Ta ponadwymiarowa topperka od Michi, z cinched talii, idealnie pasuje do spodni jogi lub szortów rowerowych, tworząc szykowny zespół en-route. (Oto jak znaleźć idealna para legginsów.)

Szybkoschnące figi dla twojego głównego sezamu potowego

Gorąca joga, beczka z potem, HIIT-To kilka z tych zajęć, w których odkryliśmy, że mamy bardzo aktywne gruczoły potowe w każdym obszarze naszego ciała. Odkryliśmy również, że istnieje zapotrzebowanie na odzież aktywną, która ukrywa nasz pot - lub też odzież aktywną, która bardzo szybko wysusza nasz pot. Zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją Everlux firmy Lululemon, która zawiera oddychające, szybkoschnące tkaniny przeznaczone do superpocących się treningów.

Zrównoważony zestaw

Uwielbiamy nową kanadyjską markę jogaworu Free Flow Active z kilku powodów: Elementy są wygodne, mają ładne nadruki i wzory oraz są trwałe. Każdy element jest wykonany z Econyl, regenerowanego nylonu z odpadów oceanicznych. Co więcej, z każdym zakupem Ocean Mimic czyści 5 kg śmieci z plaż na całym świecie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Na czym polega proces sorpcji na węglu aktywnym?

Sorpcja polega na pochłanianiu przez dowolne ciała stałe cieczy, pary czy gazu. Substancję...

Soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, a może...

Noszenie okularów w niektórych sytuacjach jest niepraktyczne. Nie każdy też...

Problemy skórne u kobiet w ciąży

Podczas ciąży ciało kobiety nieustannie się zmienia, co ma na celu stworzenie odpowiedniego...