Polecamy

Bezpieczne zakupy i płacenie przez Internet

Potrzebny specjalista? Zleć usługę w aplikacji Fixly

Zakupy online

8 Wskazówek do zapamiętania podczas robienia zakupów online

E-commerce otworzył szeroki świat zakupów internetowych. Może to jednak być trudne do rozpoczęcia. Z tymi wszystkimi opcjami online, zakupy w centrach handlowych mogą być mniej skomplikowane. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby stać się inteligentnym kupującym w sieci.

1. Darmowa wysyłka: Twój najlepszy przyjaciel online

Co jest jedną z frustrujących części zakupów online? Koszty wysyłki. Strony mogą mieć darmową wysyłkę w zależności od kwoty, którą wydajesz. Wybierz strony internetowe z ofertami oszczędzającymi koszty i bezpłatną lub tanią wysyłką.

2. Czas wysyłki
Jak długo będziesz czekał na swoje rzeczy? Uwielbiamy bezpłatną wysyłkę, ale co zrobić, jeśli przesyłka nie dotrze na co najmniej 10 dni roboczych? Strony internetowe często mają specjalne oferty na szybszą wysyłkę. Amazon Prime pozwala płacić stałą roczną opłatę za bezpłatną dwudniową wysyłkę przy wszystkich zamówieniach. Te opcje często mogą się opłacić.

3. Wybierz zaufane strony internetowe

Dokonując zakupów online, udostępniasz swoje dane osobowe. Uważaj na swój adres i numer karty kredytowej. Warto upewnić się, że jest to sprzedawca, któremu ufasz. Nie kupuj z nieznanych stron. Bądź wybredny tam, gdzie robisz zakupy, tak jak to robisz osobiście.

4. Polityka zwrotów

W sklepie z cegłami i zaprawą murarską często rozumie się ich politykę zwrotów. Jest tam paragon zakupu, a pytania dotyczące wymiany i zwrotów można zadawać w rejestrze. Dokonując zakupów w Internecie, należy zapoznać się z zasadami dotyczącymi zwrotów. Strony internetowe nie zawsze pozwalają na dokonywanie zwrotów.

Inni pobierają opłatę. Inne pozwalają na bezpłatne zwroty i wysyłają Ci etykiety zwrotne. Kupujący impulsowi powinni rozważyć strony internetowe z liberalnymi zasadami dotyczącymi zwrotów.

5. Opcje są liczne

Zakupy w Internecie to nie tylko trudne do znalezienia przedmioty. Możesz robić zakupy przez Internet:

GROCERIES | Sklep z dostawą do drzwi, lub do odbioru z krawężnika

ALCOHOL | Ograniczenia państwowe mogą mieć zastosowanie, a firmy mogą ograniczyć dostęp pracowników do miejsc, w których znajdują się zakłady alkoholowe

KOSMETYKA | Strony internetowe oferują porady ekspertów podczas dokonywania zakupów.

SHOES | Przeglądaj większy wybór katalogów online niż w sklepach

FURNITURA | Dostosowywanie elementów za pomocą narzędzi do projektowania online

ZASTOSOWANIA | Porównanie marki sklepu z marką i sprzedawcy detalicznego z detalistą

I WIĘCEJ |Znajdź ubrania, artykuły gospodarstwa domowego, książki i więcej, z aukcji, małych firm i sprzedawców wielkopowierzchniowych

Mnogość opcji podczas robienia zakupów online może Cię zaskoczyć.

6. Kupony i kody

Kupony w sieci są bardzo liczne. Znajdź promocje reklamowane na stronie głównej sklepu, zanim zrobisz zakupy. Odkryj kupony podczas wyszukiwania nazwy strony internetowej w Internecie. Być może znajdziesz ofertę!

7. Zakupy na prezenty

To pstryknięcie, aby wysyłać przedmioty do dalekiej rodziny i przyjaciół, gdy robisz zakupy online. Weź pod uwagę opcje upominkowe, takie jak pakowanie i personalizowane karty, aby nadać im osobisty charakter.

8. Inne propozycje

Licytuj przedmioty na aukcji w serwisie eBay. Sprawdź Etsy na wystrój domu i biżuterię wykonane przez osoby na domowy akcent. Amazon nosi prawie wszystko pod słońcem. iTunes to doskonałe miejsce do kupowania muzyki, filmów i programów telewizyjnych do oglądania na urządzeniach cyfrowych. Te strony internetowe powinny Cię zapoczątkować na Twoich internetowych odysejach zakupów!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Gąbki polerskie do polerowania samochodu: Czym...

Gąbki polerskie to nieodzowny element procesu polerowania samochodu. Wybór odpowiednich gąbek...

Salon jubilerski: Jaki sklep z biżuterią...

Salon jubilerski to miejsce, które specjalizuje się w sprzedaży biżuterii, pierścionków...

Trendy w modzie męskiej lato 2023: Top 5...

Trendy w modzie męskiej na lato 2023 to pudełkowe koszule, neony i denim od stóp do głów...