Polecamy

Najlepsze produkty do odwracania uszkodzeń spowodowanych przez...

Bonsai. Miniaturowe drzewa w Twoim domu.

Technologia

Korzyści z międzynarodowych numerów telefonów - i jak je szybko uzyskać

Międzynarodowe numery telefonów mogą być dla Ciebie ogromną pomocą, jeśli planujesz rozszerzyć swoją działalność na inne kraje, ale obawiasz się kosztów. Oto najważniejsze korzyści - i jak można uzyskać numer dla swojej firmy.

Dziesiątki lat temu, można było skupić się tylko na rynkach lokalnych. Teraz jednak masz do dyspozycji potęgę Internetu i najnowsze technologie. Dotarcie do klientów z innych krajów, a nawet różnych kontynentów jest tak łatwe, jak znalezienie lokalnych klientów. Oznacza to znacznie więcej klientów i możliwości biznesowych dla Ciebie. 

Problem w tym, że konkurencja może robić to samo. Tak więc, gdy zdecydujesz się iść globalnie, nie masz już do czynienia z lokalnych firm tylko. Nie, teraz masz całą światową konkurencję, jak również. Więc jeśli planujesz dążyć do globalnych rynków, trzeba to zrobić mądrze. Największym pytaniem może być to, jak zadbać o obsługę klienta dla międzynarodowych klientów. Zobacz więcej na https://infonumer.pl

Dzięki rewolucji technologicznej, możesz korzystać z poczty elektronicznej i czatu na żywo, aby łatwo komunikować się z ludźmi na całym świecie. Ale czy to oznacza, że możesz zapomnieć o uruchomieniu linii telefonicznej dla międzynarodowych użytkowników? Absolutnie nie! Nie każdy jest tech-savvy wystarczająco dużo, aby wiedzieć, jak korzystać z czatu na żywo. Dostęp do komputera może być problemem czasami, jak również. W niektórych sytuacjach, dzwoniąc do firmy jest po prostu najszybszy sposób kontaktu. 

Ale jeśli chcesz ustawić linię telefoniczną lub call center w każdym kraju, do którego zmierzasz, to byłoby zarówno skomplikowane i szalenie drogie. Posiadanie ludzi, którzy dzwonią do Ciebie z różnych krajów na lokalnym numerze (z dodanymi wysokimi stawkami za połączenia międzynarodowe) jest dość dużo wykluczone, jak również.

Czy istnieje rozwiązanie tego problemu? Tak, i to całkiem proste - spójrz na to, jak można kupić międzynarodowe numery telefonów (np. 503200240) dla Twojej firmy. 

Jak działają międzynarodowe numery telefonów biznesowych?

Międzynarodowe numery telefoniczne (zwane również wirtualnymi numerami telefonicznymi) to krajowe numery telefoniczne dla każdego kraju, w którym chcesz, aby Twoja firma była widoczna. Ponieważ wyglądają one i działają jak zwykłe lokalne numery telefonów, klienci mogą korzystać z nich za darmo lub po standardowej stawce za połączenie. 

Różnica polega na tym, że międzynarodowy numer telefonu nie jest podłączony do bezpośredniej linii telefonicznej, jak byłoby to w przypadku typowej linii stacjonarnej. Zamiast tego, wykorzystuje Internet do przekazywania połączeń.

Numer ten można następnie przypisać do dowolnego urządzenia. Mogą to być:

  • konwencjonalne telefony IP lub telefony komórkowe
  • ale także tablety, czy laptopy, jeśli posiadają wirtualny system telefoniczny.

Brzmi skomplikowanie?

Wyobraź sobie, że masz klientów z USA, Niemiec, Chin i Australii. Obsługa ich wszystkich za pomocą zwykłej linii telefonicznej byłaby niemożliwa - nie z ich niebotycznie wysokimi stawkami za połączenia międzynarodowe. Ale z międzynarodowej linii telefonicznej, dbanie o nich jest bułka z masłem. Kiedykolwiek którykolwiek z klientów chce się do Ciebie dodzwonić, wybiera numer telefonu ustawiony dla swojego kraju. Ich połączenie jest następnie przekierowywane do głównego call center linii telefonicznej. 

Tak więc osoba mieszkająca w Chinach wybierze numer ustawiony dla Chin, ale ktoś mieszkający w Australii wybrałby numer, który działa jako lokalny australijski. Wszystkie te połączenia są następnie przesuwane do głównego numeru telefonu.

Międzynarodowe rozmowy telefoniczne mają również kilka innych zalet - przyjrzyjmy się im.

Korzyści z międzynarodowych numerów telefonów biznesowych

#1 Międzynarodowe numery telefonów są łatwo dostępne
Aby uzyskać stacjonarny numer telefonu lokalnego, zarówno trzeba wypełnić tony skomplikowanej pracy papierkowej i zadzwonić do lokalnych operatorów telefonicznych. Ale jeśli chcesz kupić międzynarodowy numer telefonu, to jest o wiele łatwiejsze. 

Po pierwsze, trzeba wybrać wirtualny serwis telefoniczny z różnych systemów dostępnych. Z wnętrza aplikacji, można kupić tyle lokalnych numerów telefonów, ile potrzebujesz. Oto jak to wygląda w naszej aplikacji CloudTalk:

Po wybraniu numeru i sfinalizowaniu zakupu, Twój numer jest od razu gotowy do użycia.

#2 Wirtualne numery telefonów kosztują znacznie mniej niż standardowa linia stacjonarna
Ustawienie tradycyjnej linii telefonicznej do rozmów międzynarodowych kosztowałoby Twoją firmę znacznie więcej pieniędzy niż byłoby to warte. W porównaniu z tym, wirtualne numery telefonów kosztują tylko ułamek - płacisz jedną miesięczną opłatę.  Jeśli Twoja firma ma specyficzne potrzeby lub planuje zakup większej liczby numerów telefonicznych, możesz również negocjować cenę miesięcznej opłaty. 

#3 Nie ma żadnych opłat za połączenia międzynarodowe
Jednym z największych plusów posiadania międzynarodowego numeru telefonu jest to, że ani Ty, ani Twoi klienci nie muszą się martwić o opłaty za połączenia międzynarodowe. Jak wielu klientów zadzwoniłoby do Ciebie, gdyby wiedzieli, że muszą płacić niebotyczne opłaty za połączenia międzynarodowe? Ale wirtualny numer telefonu wygląda identycznie jak każdy inny lokalny numer telefonu, więc Twoi rozmówcy będą płacić tylko opłatę lokalną. 

Więcej do przeczytania na infonumer.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Smartwatch do biegania: Twoje wsparcie na drodze...

Bieganie stało się popularnym sposobem na utrzymanie aktywnego trybu życia i dbanie o zdrowie...

Garmin Vivoactive: Twój gadżet do aktywnego...

Garmin vivoactive to zaawansowany smartwatch, który został zaprojektowany z myślą o osobach...

Czym jest tłumaczenie ustne i kim jest tłumacz...

Praca tłumacza ustnego zazwyczaj kojarzy się z tłumaczeniami pisemnymi, czyli dokumentami...