Polecamy

Tomografia zatok, Tomografia komputerowa głowy w Krakowie

Oświetlenie domu w okresie zimowym

Technologia

Najlepsze zestawy słuchawkowe Bluetooth

Ponieważ smartfony tracą gniazdo słuchawkowe, bezprzewodowe zestawy słuchawkowe stały się niezbędne do odbierania połączeń w trybie głośnomówiącym. Niezależnie od tego, czy używasz ich w biurze, w domu, czy gdziekolwiek pomiędzy nimi, istnieje wiele opcji, które zapewnią Ci dobre połączenie i wygodę. Podczas gdy podstawowy zestaw słuchawkowy może być wszystkim, czego pragniesz, niektóre modele mogą pochwalić się takimi funkcjami, jak ochrona przed poceniem się, wiele możliwości łączenia, redukcja szumów i naprawdę imponujący dźwięk. Po określeniu pożądanych funkcji i budżetu, jeden z tych zestawów słuchawkowych z pewnością spełni Twoje potrzeby.

Na co należy zwracać uwagę

Zasięg bezprzewodowy: Zasięg bezprzewodowy określa, jak daleko możesz się znajdować od podłączonego urządzenia, utrzymując jednocześnie połączenie zestawu słuchawkowego. Większość zestawów słuchawkowych łączy się w zasięgu od 10 do 30 metrów.

NFC: Komunikacja w terenie umożliwia podłączenie zestawu słuchawkowego do telefonu poprzez zwykłe dotknięcie go, zamiast otwierania ustawienia i ręcznego parowania, co może zaoszczędzić trochę czasu podczas odbierania połączeń. Działa to poprzez wysyłanie małych ilości danych przez fale radiowe. Fale te mogą pokonać tylko niewielką odległość - w większości przypadków 4 cale - i natychmiast połączyć oba urządzenia, co pozwala na bezproblemową i wygodną transakcję.

Bluetooth: Większość zestawów słuchawkowych będzie wyposażona w Bluetooth 4.0 lub 4.2. Są one idealnie dopasowane do zestawów słuchawkowych i nie będzie dużej różnicy między nimi. Zasadniczo, z każdą nową wersją bluetootha, która wychodzi (najnowsza to 5), połączenie staje się szybsze i ma większy zasięg. Ale na potrzeby połączenia z pobliskim urządzeniem, takim jak smartfon, różnica między 4 a 5 prawdopodobnie nie będzie zauważalna.

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe vs. Słuchawki

Podczas gdy istnieje pewne nakładanie się możliwości zestawu słuchawkowego na słuchawki, istnieją pewne istotne różnice, które będziesz chciał zauważyć przed nurkowaniem do zakupu. Słuchawki są bardziej nastawione na środowisko pracy, często zawierają tylko jeden zaczep do ucha. Większość z nich będzie miała wysokiej jakości mikro-częstotliwość, która rozciąga się od urządzenia, które pozwala na wyraźne rozmowy telefoniczne, ponieważ jest to priorytet. Niektóre z nich są nawet wyposażone w wytrzymałą obudowę zewnętrzną i ochronę przed poceniem się, co pozwala na stosowanie ich w środowisku pracy na zewnątrz. Słuchawki są nastawione głównie na zapewnienie wysokiej jakości dźwięku dla muzyki lub podcastów. Chociaż wiele z nich posiada funkcje mikrofonu, nie będą one na ogół tak wysokiej jakości, jak w przypadku zestawu słuchawkowego mic, dzięki czemu można odbierać połączenia, ale lepiej jest używać zestawu słuchawkowego, jeśli jakość połączenia ma najwyższy priorytet.

Jak wybraliśmy i oceniliśmy ich zasięg

Zbadaliśmy 10 źródeł eksperckich, takich jak Trendy cyfrowe, Tech Radari PC Maga także 7,600 opinii konsumentów, którzy wybrali sześć najlepszych zestawów słuchawkowych bluetooth w roku. Nasze wyniki konsumenckie reprezentują odsetek klientów, którzy ocenili produkt co najmniej cztery z pięciu gwiazdek na stronach detalicznych i recenzyjnych, takich jak Amazon, Walmart i strony internetowe producentów.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Smartwatch do biegania: Twoje wsparcie na drodze...

Bieganie stało się popularnym sposobem na utrzymanie aktywnego trybu życia i dbanie o zdrowie...

Garmin Vivoactive: Twój gadżet do aktywnego...

Garmin vivoactive to zaawansowany smartwatch, który został zaprojektowany z myślą o osobach...

Czym jest tłumaczenie ustne i kim jest tłumacz...

Praca tłumacza ustnego zazwyczaj kojarzy się z tłumaczeniami pisemnymi, czyli dokumentami...