Polecamy

7 produktów, które po zmieszaniu z alkoholem zniszczą Twój...

Serum z opuncji figowej

RTV i AGD

TOP 5 uchwytów na telefon do samochodu

Dobre uchwyty do samochodu na telefon to niezbędne akcesorium w każdym pojeździe, który nie ma wbudowanego systemu nawigacji. Dzięki nim w prosty i bezpieczny sposób wykonasz połączenia, a także skorzystasz z systemu GPS czy asystenta głosowego telefonu. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie tego typu akcesoria są sobie równe. Część z nich działa dobrze tylko w niektórych typach samochodów, inne z kolei są - po prostu - niezbyt dobrej jakości. By pomóc Ci w dokonaniu wyborów, w tym artykule zebraliśmy 5 bardzo dobrych uchwytów na telefon do samochodu. Są to uniwersalne modele, które będą pasować do każdej deski rozdzielczej. Uchwyty samochodowe na telefon znajdziesz w ofercie sklepu na https://hamamobile.pl/uchwyty

Uniwersalny uchwyt GSM "Gravity PRO", 5 - 9 cm

Zdaniem wielu niekwestionowany lider na rynku uchwytów do samochodu na telefon. Gravity PRO to - jak sama nazwa wskazuje - produkt z najwyższej półki, dopracowany pod każdym względem. Wykończenie uchwytu wykonano z aluminium, co wpływa nie tylko na jego wytrzymałość, ale także nietuzinkowy wygląd. Design tego uchwytu sprawi, że będzie on doskonałą ozdobą w Twoim samochodzie. Akcesorium można regulować tak, by bez problemu znaleźć dogodną dla siebie pozycję. Gravity PRO montuje się na kratce wentylacyjnej - jest to bardzo wygodne z punktu widzenia kierowcy. Uchwyt na kratce nie zasłania nam widoczności i łatwo nam do niego sięgnąć w każdej pozycji. Warto również wspomnieć o tym, że urządzenie posiada wyjątkowo kompaktowe rozmiary. Nie bez powodu wybiera go tylu kierowców na całym świecie! 

Uniwersalny uchwyt GSM "Gravity", 5,5 - 8,5 cm

Świetnej jakości uchwyt samochodowy, który charakteryzuje się wyjątkową łatwością montażu. To jednak nie koniec jego zalet - akcesorium jest także wyjątkowo wytrzymałe. Dzięki temu masz pewność, że Twój samochód będzie bezpieczny nawet podczas dynamicznej jazdy. Wygodę zapewnia także fakt, że uchwyt montuje się na kratce wentylacyjnej - to idealne miejsce, w którym urządzenie nie będzie nam przeszkadzać, za to łatwo będzie po nie sięgnąć. Regulacja uchwytu jest bardzo łatwa i można robić to nawet podczas prowadzenia samochodu. Wystarczy chwycić za uchwyt i delikatnie obrócić go w dowolną stronę. Dla dodatkowego bezpieczeństwa akcesorium obszyto specjalnymi gąbkami, które dodatkowo chronią smartfon przed ewentualnymi uszkodzeniami.

uchwyt samochodowy na telefon

Uniwersalny uchwyt GSM "Magnet Alu"

Ten magnetyczny uchwyt na kratkę samochodową podbił już serce wielu kierowców. Na rynku pojawia się wiele akcesoriów na magnes, duża część z nich jednak nie prezentuje sobą zbyt dobrej jakości. Najczęstszym problemem jest siła samego magnesu: na szczęście w przypadku modelu Magnet Alu nie jest to problemem. Oddziaływanie magnetyczne jest na tyle mocne, że smartfon bez problemu utrzyma się na kratce samochodowej - nawet podczas bardziej brawurowych manewrów drogowych.
By móc przyczepić telefon do uchwytu, wystarczy przykleić na tył jego obudowy odpowiednią płytkę magnetyczną. Znajduje się ona w zestawie i nie trzeba dokupywać jej osobno.

Uchwyt rowerowy GSM 6 - 8 / 13 -15 cm

Jazda rowerem potrafi być bardzo dynamiczna. Nie zawsze mamy możliwość podróżowania po prostej, gładkiej drodze, więc często jesteśmy narażeni na silne turbulencje. W takich warunkach potrzebny nam uchwyt, który wytrzyma tego typu przeboje i zapewni nam odpowiednio stabilne mocowanie. Ten silikonowy uchwyt na rower świetnie sprawdza się w terenie. Wszystko to dzięki starannemu wykonaniu i specjalnemu, gumowemu zapięciu, które można swobodnie regulować. Uchwyt mocuje się na kierownicy roweru, dzięki czemu nasz smartfon jest zawsze pod ręką. 

Uniwersalny uchwyt GSM 5,5 - 8,5 cm

Uchwyty do samochodu na telefon z tej serii nieco różnią się od pozostałych modeli w naszym rankingu. Konkretnie zaś zastosowano tu innego rodzaju mocowanie, dlatego też akcesorium to montuje się na przedniej szybie. Zalet tego rozwiązania jest wiele, ale najważniejszym jest fakt, że nasz smartfon znajduje się na wysokości naszych oczu. Dzięki temu nie musimy odwracać głowy od jezdni i narażać się na niebezpieczeństwo, by w razie potrzeby spojrzeć na telefon. Uchwyt można obracać swobodnie w promieniu 360 stopni, dzięki czemu zawsze mamy możliwość ustawienia naszego telefonu tak, jak jest nam najwygodniej. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Co jest lepsze: QLED czy OLED?

W dobie coraz bardziej zaawansowanych technologii, wybór odpowiedniego telewizora może...

Jak powiesić telewizor na ścianie? Jak uchwyt...

Telewizory stają się coraz większe. Lepiej powiesić je na ścianie niż stawiać na stoliku RTV...

Hurom h200, Wyciskarka na całe owoce

Napoje owocowe i warzywne są ważnym elementem zdrowej diety. Dostarczają one bowiem do...