Polecamy

Jak dobrać okulary korekcyjne do kształtu twarzy

Likier – czym jest? Jakie są charakterystyczne cechy tej słodkiej...

RTV i AGD

Niewiarygodnie mocny blender - musisz go mieć

Jest już prawie wiosna, co oznacza, że wkrótce będziecie handlować gorącą kawą i herbatą na odświeżające napoje mrożone i mieszane. Ale jeśli nie chcesz wydać 15 dolarów za sztukę na pożywne koktajle lub margarity (równowaga jest kluczowa), teraz jest idealny moment, aby zainwestować we własny, wysokiej jakości blender. I na szczęście dla Ciebie najlepiej sprzedający się Blender Kuchni Ninja jest obecnie w sprzedaży w Walmarcie.

Zazwyczaj chodzi o 150 dolarów, ale popularny blender jest teraz dyskontowany o 34 procent, co obniża cenę do zaledwie 99 dolarów. Blender posiada super mocny 1500-watowy system napędowy oraz najszerszy na rynku zakres prędkości obrotowych. Oznacza to, że może on z łatwością mieszać nawet najtwardsze składniki, dzięki czemu w ciągu kilku minut można ubić kremowy koktajl lub grubą salsę.

Możesz obsługiwać blender ręcznie lub skorzystać z jednego z 10 zaprogramowanych programów Auto-iQ, które zawierają ustawienia zupy, lodów, mąki i masła orzechowego. Po prostu przekręć pokrętło, aby wybrać, które jedzenie lub picie chcesz mieszać i pozwól, aby urządzenie wykonywało pracę za Ciebie.

Wraz z dzbankiem do dwóch kwartek, blender jest również wyposażony w patyczek do mieszania składników oraz 24-cio litrowy, dwuścienny mikser do przyjmowania mieszanych kreacji w podróży. Idealnie nadaje się do przynoszenia porannego koktajlu do pracy, a nawet do transportu dipu do potlucków.

Blender ten ma wiele wspaniałych recenzji na stronie internetowej Walmartu od kupujących, którzy twierdzą, że jest to najlepszy blender, jakiego kiedykolwiek używali, i że działa świetnie niezależnie od tego, czy mieszasz sosy, zupy czy smoothie.

Nie wiadomo, jak długo potrwa ta transakcja, więc udaj się do Walmartu, aby złapać mikser Ninja, gdy jest jeszcze w sprzedaży.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Jak powiesić telewizor na ścianie? Jak uchwyt...

Telewizory stają się coraz większe. Lepiej powiesić je na ścianie niż stawiać na stoliku RTV...

TOP 5 uchwytów na telefon do samochodu

Dobre uchwyty do samochodu na telefon to niezbędne akcesorium w każdym pojeździe, który...

Hurom h200, Wyciskarka na całe owoce

Napoje owocowe i warzywne są ważnym elementem zdrowej diety. Dostarczają one bowiem do...