Polecamy

Problemy skórne u kobiet w ciąży

Najlepszy rodzaj oświetlenia dla każdego pokoju w Twoim domu

RTV i AGD

Niewiarygodnie mocny blender - musisz go mieć

Jest już prawie wiosna, co oznacza, że wkrótce będziecie handlować gorącą kawą i herbatą na odświeżające napoje mrożone i mieszane. Ale jeśli nie chcesz wydać 15 dolarów za sztukę na pożywne koktajle lub margarity (równowaga jest kluczowa), teraz jest idealny moment, aby zainwestować we własny, wysokiej jakości blender. I na szczęście dla Ciebie najlepiej sprzedający się Blender Kuchni Ninja jest obecnie w sprzedaży w Walmarcie.

Zazwyczaj chodzi o 150 dolarów, ale popularny blender jest teraz dyskontowany o 34 procent, co obniża cenę do zaledwie 99 dolarów. Blender posiada super mocny 1500-watowy system napędowy oraz najszerszy na rynku zakres prędkości obrotowych. Oznacza to, że może on z łatwością mieszać nawet najtwardsze składniki, dzięki czemu w ciągu kilku minut można ubić kremowy koktajl lub grubą salsę.

Możesz obsługiwać blender ręcznie lub skorzystać z jednego z 10 zaprogramowanych programów Auto-iQ, które zawierają ustawienia zupy, lodów, mąki i masła orzechowego. Po prostu przekręć pokrętło, aby wybrać, które jedzenie lub picie chcesz mieszać i pozwól, aby urządzenie wykonywało pracę za Ciebie.

Wraz z dzbankiem do dwóch kwartek, blender jest również wyposażony w patyczek do mieszania składników oraz 24-cio litrowy, dwuścienny mikser do przyjmowania mieszanych kreacji w podróży. Idealnie nadaje się do przynoszenia porannego koktajlu do pracy, a nawet do transportu dipu do potlucków.

Blender ten ma wiele wspaniałych recenzji na stronie internetowej Walmartu od kupujących, którzy twierdzą, że jest to najlepszy blender, jakiego kiedykolwiek używali, i że działa świetnie niezależnie od tego, czy mieszasz sosy, zupy czy smoothie.

Nie wiadomo, jak długo potrwa ta transakcja, więc udaj się do Walmartu, aby złapać mikser Ninja, gdy jest jeszcze w sprzedaży.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Co jest lepsze: QLED czy OLED?

W dobie coraz bardziej zaawansowanych technologii, wybór odpowiedniego telewizora może...

Jak powiesić telewizor na ścianie? Jak uchwyt...

Telewizory stają się coraz większe. Lepiej powiesić je na ścianie niż stawiać na stoliku RTV...

TOP 5 uchwytów na telefon do samochodu

Dobre uchwyty do samochodu na telefon to niezbędne akcesorium w każdym pojeździe, który...