Polecamy

Środki bezpieczeństwa, które należy podjąć podczas zakupów w...

W którym miejscu należy umieścić klimatyzator?

RTV i AGD

Hurom h200, Wyciskarka na całe owoce

Napoje owocowe i warzywne są ważnym elementem zdrowej diety. Dostarczają one bowiem do organizmu zdrowej energii i bardzo wielu ważnych witamin oraz minerałów. Niestety, sklepowe ceny takich napojów są wysokie, a same soki często wzbogacone o chemiczne konserwanty i dodatki. Rozwiązaniem tego problemu jest zakup sokowirówki wolnoobrotowej Hurom H200 All In One, która pozwala na samodzielne przygotowywanie soków w zaciszu własnego domu. Zapraszamy do jej zakupu w sklepie Hurom.pl i rozpoczęcie swojej przygodny ze zdrowym stylem życia oraz odżywiania. 

Hurom H200 All In One - sprzęt dla perfekcjonistów

Wyciskarka Hurom H200 All In One jest zaliczana do tak zwany wyciskarek wolnoobrotowych. Sprawia, to iż podczas wyciskania nie podgrzewa ona obrabianych owoców i warzyw. To z kolei chroni zawarte w nich witaminy i substancje prozdrowotne przed szkodliwym wpływem wyższych temperatur. Co warte jeszcze zaznaczenia w kontekście jakości wytwarzanych soków, producent zaimplementował w swoim sprzęcie technologię Slow Squeezing (SST), która pozwala na uzyskanie jeszcze bogatszych w składniki napojów. Nie bez znaczenia jest również wysoka wydajność wyciskarki Hurom H200 All In One, która pozwoliła na skrócenie do minimum czasu potrzebnego do wyciśnięcia szklanki soku.   

Producent wyciskarki Hurom H200 All In One zadbał o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Tak więc zaprojektowany przez niego sprzęt charakteryzuje się bardzo smukłą, delikatną sylwetką. Sprawia, to iż pasuje on do wszystkich wnętrz - zarówno tych urządzonych klasycznie, jak i nowocześnie. Co więcej, producent dał swoim klientom możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych wersji kolorystycznych - czarnego lub szarego matu. Dowiedz się więcej na https://hurompolska.pl/wyciskarka-h200-easy-plus/ >>

Wyciskarka Hurom H200 All In One - łatwość użytkowania i codziennej konserwacji

Wyciskarka Hurom H200 All In One to nie tylko wydajność, efektywność wytwarzania soków, ale i łatwość codziennego użytkowania i konserwacji. Producent zwrócił uwagę szczególnie na ten ostatni aspekt. Efektem jego prac są filtry pozbawione łatwo zatykających się sitek metalowych. Czyszczenie wyciskarka Hurom H200 All In One sprowadza się w związku z tym jedynie do jej rozłożenia oraz przepłukania pod bieżącą wodą. Wielominutowe czyszczenie lub tez wykorzystywanie chemicznych środków czyszczących nie jest konieczne. 

Bardzo dużą zaletą wyciskarki Hurom H200 All In One jest również bardzo duża komorowa wsadowa. Jej wielkość pozwala na zmieszczenie w niej całych owoców lub też warzyw. Sprawia, to iż proces przygotowywania soków jest jeszcze bardziej skrócony - nie jest konieczne krojenie składników na mniejsze kawałki i ich pojedyncze wkładanie do urządzenia. Co więcej, moc urządzenia sprawia, iż nie jest również potrzebne obieranie warzyw lub owoców.

Słowem zakończenia, wyciskarka Hurom H200 All In One oferowany w sklepie Hurom.pl jest doskonałym sprzętem dla osób rozpoczynających lub kontynuujących swoją przygodę z codziennym, zdrowym odżywianiem. Produkcja domowych soków jeszcze nigdy nie była ta prosta i wygodna. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Co jest lepsze: QLED czy OLED?

W dobie coraz bardziej zaawansowanych technologii, wybór odpowiedniego telewizora może...

Jak powiesić telewizor na ścianie? Jak uchwyt...

Telewizory stają się coraz większe. Lepiej powiesić je na ścianie niż stawiać na stoliku RTV...

TOP 5 uchwytów na telefon do samochodu

Dobre uchwyty do samochodu na telefon to niezbędne akcesorium w każdym pojeździe, który...