Polecamy

Najlepsze kuracje przeciwstarzeniowe w gabinecie dermatologa

Oświetlenie domu w okresie zimowym

Dom i ogród

Jak wybrać kolory drzwi wejściowych do domów murowanych?

Ceglana zewnętrzna strona domu tworzy krawężnik atrakcyjny, który jest bogaty w charakter i teksturę, a właściwy kolor drzwi wejściowych natychmiast odegrać jego atrakcyjność. Jasne, nieoczekiwany odcień na drzwiach może pomóc zmodernizować historyczny Colonial cegły, podczas gdy bardziej tradycyjny odcień, takich jak czerwony lub granatowy, może nadać trwały urok do nowego budynku. Czy w domu cegła jest czerwony, pomarańczowy, szary lub biały - myte, te łatwe wskazówki mogą pomóc poprowadzić Cię do idealnej kombinacji kolorów na zewnątrz. Wykonaj te proste kroki, aby wybrać kolor drzwi wejściowych, który wydobywa piękno w Twoim domu z cegły.

5 Bezproblemowych wskazówek dotyczących wyboru koloru drzwi wejściowych do domów z cegły

Przy tak wielu kolorach do wyboru, decyzja o wyborze jednego odcienia do Twoich drzwi wejściowych może być zastraszająca. Wykonaj te proste kroki, aby wybrać idealny kolor.

1. Stick to Livable Neutrals

Podczas gdy wybór koloru farby jest zawsze okazją do twórczej ekspresji, często najlepiej trzymać się neutralnej palety, która wytrzyma próbę czasu. Wszechstronne neutralne odcienie, takie jak szary, brązowy lub taupe, ładnie pary z odcieniami cegły i może również ułatwić sprzedaż domu, jeśli zdecydujesz się przenieść w dół drogi. Te kolory nie walczą z wrodzonym urokliwością cegły i często podkreślają jej piękno, a nie odwracają uwagę od niej.

2. Wykorzystaj Tony z natury

Jeśli chcesz zastosować kolor, wybierz bogate tony z natury, takie jak głębokie zieleńce, błękity i ciemne brązy. Czarne drzwi wejściowe w wykończeniu zewnętrznym na wysoki połysk to również solidny wybór. Upewnij się, że istnieje zauważalny kontrast pomiędzy cegłą, wykończeniem i kolorem drzwi wejściowych, aby uczynić je wyskakującymi.

3. Dopasuj kolory drzwi wejściowych do profesjonalisty

Jeśli nadal masz problem z wyborem koloru, pamiętaj: Ponieważ cegła jest materiałem naturalnym, często występują różnice w kolorze. Aby dopasować swoje drzwi wejściowe do cegły, mają farby profesjonalny pomoc wybrać plamkę kremu lub ciemniejszej brązowej plamki w próbce cegły do wykorzystania jako odcień wykończenia lub kolor farby drzwi wejściowych. Przed malowaniem należy sprawdzić, czy kolor jest zgodny z kolorem.

4. Poznaj Kolory Przednich Drzwi na nogach

Jeśli utknąłeś na kolor drzwi wejściowych do swojego murowanego domu, przejdź się! Poznaj swoją okolicę na piechotę, aby wziąć w innych domach krawężnik atrakcyjności i zwrócić uwagę na to, jakie kolory inne cegły zewnątrz w Twojej okolicy zostały wykorzystane. Czy pewne kombinacje wyróżniają się na tle innych? Jakie kontrasty są miłe dla oka? Oprócz oferowania inspiracji, strategia ta może pomóc zapewnić pozytywny rezultat poprzez utrzymanie spójności w Twojej okolicy i utrzymanie wartości Twojego wspólnego domu.

5. Testowe kolory drzwi wejściowych

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru konieczne jest osobiste przetestowanie kolorów. Każdy materiał ceglany jest inny, a wybór koloru farby z samego zdjęcia lub ekranu komputera może skutkować kosztownym błędem. Jeśli zdecydujesz się pomalować również wykończenie, przetestuj próbki po obu stronach domu i obserwuj je rano, po południu i wieczorem. Pamiętaj, że naturalne światło słoneczne zmienia wygląd koloru w zależności od pogody i pory dnia.

Najlepsze kolory drzwi wejściowych dla różnych odcieni cegły

Chociaż wiele z tych odcieni czerwieni jest charakterystycznych, domy z cegły są dostępne w różnych kolorach. Przeglądaj nasze ulubione opcje dla szarej, brązowej, pomarańczowej i białej wypranej cegły.

Kolory drzwi przednich dla czerwonej cegły

Chociaż ten tradycyjny materiał pasuje do prawie wszystkiego, najlepsze kolory farb do drzwi wejściowych do domów z czerwonej cegły są często ciemne, kontrastujące odcienie. Myśliwskie zielenie, szarości gunmetalowe, błękity lub kolory hybrydowe, które są mieszanką jednego lub dwóch bogatych kolorów, są szczególnie oszałamiające w połączeniu z klasycznymi białymi lub kremowymi wykończeniami. Inne zwycięskie kolory drzwi do domów z czerwonej cegły to ciepłe taupy, czekoladowe brązy, a nawet pop czegoś zaskakującego jak głęboka czerwień burgundowa.

Kolory drzwi przednich do cegły pomarańczowej

Wybór przyjemnej palety kolorystycznej dla domów z pomarańczową cegłą może być trudny, ale ciepłe białe wykończenie i jasna szałwia lub niebiesko-zielony wybór sprawiają, że wejście z charakterem jest uspokajające. Jeśli zależy Ci na niezawodnej opcji, zawsze dobrze sprawdzi się tonacyjne połączenie białej listwy z lekko odbarwionymi drzwiami.

Kolory drzwi wejściowych do szarej cegły

Jeśli twój dom z cegły jest pomalowany na szaro, białe wykończenie i granatowe lub czarne drzwi wejściowe stanowią atrakcyjne neutralne wejście. Ale jeżeli ty czujesz śmiałość, pewny cukierkowa czerwień jabłka lub wibrujący turkus może energetyzować twój szarą ceglaną elewację w mgnieniu oka.

Kolory drzwi wejściowych dla Earth-Tone Brick

Dla domów z kremową lub ziemistą cegłą, odcienie brązu są bezpiecznym zakładem. Spróbuj koloru farby o kilka poziomów jaśniejszego od cegły dla uzyskania odrobiny kontrastu. Naturalne odcienie drewna również dobrze pasują do tego materiału, więc rozważ renowację drzwi drewnianych w ciemnej bejcy kasztanowej lub mahońskiej. Jasnoniebieski lub miętowy zielony farba jest opcja dla tych, którzy chcą osiągnąć kraj inspirowane francuską estetykę, podczas gdy węgiel drzewny szary pary dobrze z chłodnym tonacji ziemi.

Kolory drzwi wejściowych do zabytkowych domów z cegły

Jeśli jesteś właścicielem zabytkowego domu, wiele popularnych marek farb oferują historyczne kolekcje z wytycznymi dotyczącymi stylu i wieku, aby ułatwić decyzję o kolorze drzwi wejściowych. W zależności od wieku domu, przed dokonaniem ostatecznego wyboru konieczne może być również skonsultowanie się z lokalną komisją ds. ochrony zabytków w celu uzyskania zgody. Klasyczne czerwone, czarne lub myśliwsko-zielone drzwi zazwyczaj stanowią przystojne połączenie z historycznymi domami z cegły. Rozważ zastosowanie lakieru o wysokim połysku na zewnątrz, który pomoże ożywić drzwi wejściowe.

Kolory drzwi przednich do białej cegły

Elewacje z białej, mytej cegły mają wiele atrakcyjnych opcji drzwi wejściowych. Stonowane niebiesko-zielone i ciepłe szarości tworzą subtelną, kojącą kolorystykę w połączeniu z białą cegłą. Dla ożywczego wejścia rozważ jaskrawy kolor, który dodaje odrobinę osobowości, taki jak słoneczna żółć, jasny błękit, turkus lub wesoły koralowiec.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Ile kosztuje szyba do okna?

Pęknięta lub całkowicie rozbita szyba musi zostać wymieniona. Może to być spowodowane...

Montaż okien dachowych - cena i wykonanie krok...

Montażem okien dachowych zajmują się zazwyczaj dekarze, którzy wykonują również prace...

Jaka jest różnica między meblami biurowymi a...

Meble, których używasz do pracy muszą być wygodne i funkcjonalne. To wyłącznie od Ciebie...