Polecamy

Jak poprawić jakość wideokonferencji z domu?

Bonsai. Miniaturowe drzewa w Twoim domu.

Dom i ogród

Farba DIY Kitchen Makeover nie jest tylko na ściany

Jessica Davis chodziła tam i z powrotem o przebudowę swojej kuchni w New Jersey tak długo, że w końcu zmęczyła się rozmową. Zdając sobie sprawę z tego, że wnętrze i projektant sprzętu dokonał renowacji szafek za pomocą łatwej w aplikacji farby kredowej w kolorze szałwiowej zieleni.

"Kolor ma wiele historycznych odniesień, więc pasuje do domu z 1879 roku", mówi. Ponadto, odwrócił uwagę od czerwono-brązowych plam na granitowych blatach. "Zrozumiałam, że muszę myśleć o tym jak o makijażu", mówi. "Jeśli próbujesz ukryć czerwone plamy, używasz korektora z zielonym".

Inne aktualizacje obejmowały sprzęt z jej kolekcji Nest Studio oraz wzór graficzny, który naniesiono i pomalowano bezpośrednio na istniejącą podłogę z płytek. "Myślałam, że to będzie pasek, ale wygląda świetnie." Stolik na przeciwległej wysokości jest jak wyspa. "Pokój stał się o wiele bardziej użyteczny, gdy go dodaliśmy."

Jessica zmieszała parzyste proporcje dwóch kolorów farby (Provence i Chateau Grey Chalk Paint Annie Sloan), aby uzyskać odpowiednią zieleń. "Jeśli widzisz dwa kolory i chcesz coś pomiędzy nimi, baw się mieszając próbne doniczki", mówi Jessica. "Mieszanka 50/50 jest dość prosta." Asortyment wsuwa się w to, co pierwotnie było kominkiem do gotowania. Dodanie paneli z każdej strony nadaje mu wygląd wbudowanego kominka.

Jessica pomalowała górne szafki na biało, aby nadać im blasku, ale zostawiła zabarwione listwy okienne, aby powiązać je z jej stołem na wyspie i wnętrzami szklanych szafek na przeciwległej ścianie.

Kilka zmian w kuchni Jessici poszło daleko w kierunku renowacji. "Chciałam uhonorować styl domu," mówi. Podejmowanie decyzji przez ten filtr pomogło jej zebrać szczegóły. Barwione szafki z lat 90-tych sprawiły, że pokój stał się ciemny i wyglądał nie na miejscu w wiktoriańskim 1879 roku. Nowy zielony odcień szarości w szafce jest na tyle duży, że nie powoduje zakłóceń. Połączyła kropki z nieoczekiwanym wyborem tylnej płytki. "Chciałam, aby backsplash nie był zbyt nowoczesny i nawiązywał do stylu domu", mówi Jessica. Wybrała kafelki o typowej dla podłóg fakturze i stylu vintage.

Olejowe ściągacze z brązu z serii Mod firmy Nest Studio równoważą tradycyjny profil szaf. "Lubię ciemne wykończenie, ponieważ może ono wyglądać jednocześnie nowocześnie i tradycyjnie" - mówi.

Aby uzyskać wygląd nieszkliwionych płytek enkaustycznych, Jessica nałożyła białą farbę kredową na istniejące 10 1/2-calowe płytki porcelanowe, a następnie na ich wierzchu naniesiono czarny wzór. Aby uzyskać podobny efekt, wypróbuj szablon do kołdry betonowej z Royal Design Studio. Dwie warstwy uszczelniacza chronią ją.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Ile kosztuje szyba do okna?

Pęknięta lub całkowicie rozbita szyba musi zostać wymieniona. Może to być spowodowane...

Montaż okien dachowych - cena i wykonanie krok...

Montażem okien dachowych zajmują się zazwyczaj dekarze, którzy wykonują również prace...

Jaka jest różnica między meblami biurowymi a...

Meble, których używasz do pracy muszą być wygodne i funkcjonalne. To wyłącznie od Ciebie...