Polecamy

10 wskazówek dotyczących bezpieczniejszych zakupów w Internecie

Prowadzenie dziennika budowy - co i kiedy wpisywać?

Dom i ogród

Farba DIY Kitchen Makeover nie jest tylko na ściany

Jessica Davis chodziła tam i z powrotem o przebudowę swojej kuchni w New Jersey tak długo, że w końcu zmęczyła się rozmową. Zdając sobie sprawę z tego, że wnętrze i projektant sprzętu dokonał renowacji szafek za pomocą łatwej w aplikacji farby kredowej w kolorze szałwiowej zieleni.

"Kolor ma wiele historycznych odniesień, więc pasuje do domu z 1879 roku", mówi. Ponadto, odwrócił uwagę od czerwono-brązowych plam na granitowych blatach. "Zrozumiałam, że muszę myśleć o tym jak o makijażu", mówi. "Jeśli próbujesz ukryć czerwone plamy, używasz korektora z zielonym".

Inne aktualizacje obejmowały sprzęt z jej kolekcji Nest Studio oraz wzór graficzny, który naniesiono i pomalowano bezpośrednio na istniejącą podłogę z płytek. "Myślałam, że to będzie pasek, ale wygląda świetnie." Stolik na przeciwległej wysokości jest jak wyspa. "Pokój stał się o wiele bardziej użyteczny, gdy go dodaliśmy."

Jessica zmieszała parzyste proporcje dwóch kolorów farby (Provence i Chateau Grey Chalk Paint Annie Sloan), aby uzyskać odpowiednią zieleń. "Jeśli widzisz dwa kolory i chcesz coś pomiędzy nimi, baw się mieszając próbne doniczki", mówi Jessica. "Mieszanka 50/50 jest dość prosta." Asortyment wsuwa się w to, co pierwotnie było kominkiem do gotowania. Dodanie paneli z każdej strony nadaje mu wygląd wbudowanego kominka.

Jessica pomalowała górne szafki na biało, aby nadać im blasku, ale zostawiła zabarwione listwy okienne, aby powiązać je z jej stołem na wyspie i wnętrzami szklanych szafek na przeciwległej ścianie.

Kilka zmian w kuchni Jessici poszło daleko w kierunku renowacji. "Chciałam uhonorować styl domu," mówi. Podejmowanie decyzji przez ten filtr pomogło jej zebrać szczegóły. Barwione szafki z lat 90-tych sprawiły, że pokój stał się ciemny i wyglądał nie na miejscu w wiktoriańskim 1879 roku. Nowy zielony odcień szarości w szafce jest na tyle duży, że nie powoduje zakłóceń. Połączyła kropki z nieoczekiwanym wyborem tylnej płytki. "Chciałam, aby backsplash nie był zbyt nowoczesny i nawiązywał do stylu domu", mówi Jessica. Wybrała kafelki o typowej dla podłóg fakturze i stylu vintage.

Olejowe ściągacze z brązu z serii Mod firmy Nest Studio równoważą tradycyjny profil szaf. "Lubię ciemne wykończenie, ponieważ może ono wyglądać jednocześnie nowocześnie i tradycyjnie" - mówi.

Aby uzyskać wygląd nieszkliwionych płytek enkaustycznych, Jessica nałożyła białą farbę kredową na istniejące 10 1/2-calowe płytki porcelanowe, a następnie na ich wierzchu naniesiono czarny wzór. Aby uzyskać podobny efekt, wypróbuj szablon do kołdry betonowej z Royal Design Studio. Dwie warstwy uszczelniacza chronią ją.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

W którym miejscu należy umieścić klimatyzator?

Klimatyzacja jest niezbędnym elementem każdego mieszkania lub domu. Wpływa bezpośrednio na nasz...

Organizacja szuflad - czyli wszystko na swoim...

Nowoczesne kuchnie muszą być zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Ważne jest, aby odpowiednio...

Kominek w domu - porady i wskazówki

Istnieją zarówno klasyczne, jak i nowoczesne kominki, w zależności od preferencji użytkownika...